تلفن گویای 1818
 سرویس گویای تلفن 1818 شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد

با تماس با شماره چهار رقمی ١٨١٨ از ریز مکالمات تلفن ثابت خود مطلع شوید

شرکت مخابرات استان سیستان وبلوچستان،سیستم گویای ریزمکالمات تلفن های ثابت استان را باشماره

1818 راه اندازی کرد.   با راه اندازی سیستم گویای ریزمکالمات تلفن ثابت، مشترکین محترم می توانند از طریق  تماس با شماره تلفن 1818 با ””  تلفن ثابت خود  ””، از وضعیت ریز مکالمات و تاریخ آنها، به شکل شنیداری  و یا به صورت فکس آگاه شوند.

تمامی مشترکین حقیقی و حقوقی تلفن ثابت می توانند بدون نیاز به رمز ازطریق خط تلفن خود و فقط برای همان خط اقدام به دریافت صورت حساب ریزمکالمات بصورت شنیداری کنند.

ضمنا علاوه بر خدمات تلفن گویای 1818 :

مشترکین محترم تلفن ثابت می توانند ریز مکالمات و صورت حساب آخرین دوره تلفن خود را ، و مشترکین تلفن همراه اول صورت حساب آخرین دوره تلفن همراه خود را ازاز طریق پورتال شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان به آدرس  اینترنتی www.tcsb.co.ir  مشاهده نمایند.

استفاده از این خدمات در صورتی امکان پذیر است که مشترکین محترم تلفن ثابت و همراه اول ، با در دست داشتن  آخرین قبض پرداختی و کارت شناسایی جهت احراز هویت و دریافت، نام کاربری و کلمه عبور ( پسورد ) شخصی ،  به امور مشترکین مرکز تلفن آزادی واقع در خیابان آیت ا... طالقانی مراجعه  نمایند.

  چنانچه مشترکین برای آگاهی از وضعیت ریزمکالمات ،بخواهند با تلفنی غیر از تلفن ثابت خود تماس حاصل نمایند و یا تمایل داشته باشند ریز مکالمات را از طریق فکس دریافت کنند ، نیازمند کد و رمز خواهند بود . از اینرو  با برقراری اولین تماس با 1818 توسط همان شماره و زدن کلید  عدد 7 می توان رمز عبور اختیاری برای آن شماره ثبت کرد.

 تلفن هایی که caller ID ارسال نمی نمایند ( اعم از دورشوال و یا اینکه بنا به دلایلی ارسال Caller ID آنها بسته شده ) نمی تو انند از سرویس 1818 استفاده نمایند.

تلفن‌های گروه‌دار ( نظامی، انتظامی، دولتی و ...) برای دریافت ریزمکالمات و کسب اطلاعات بیشتر باید با دفتر حراست  شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان هماهنگی لازم را بعمل آورند