تاریخ 1395/09/28         ساعت 12:28:28     گروه خبری شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان


 
 
 
 
 
 
 
 

در تاریخ 95/9/28همزمان با سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفرصادق (ع) مراسم جشنی با حضور مدیرمنطقه، معاونین، مدیران ، روسا و کلیه همکاران از مراکز مخابراتی درسالن آمفی تئاتر مخابرات سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

در این جشن مهندس رضایی ضمن تبریک و تهنیت ولادت پیامبر که از 12 الی 17 ربیع الاول رقم خورده است اظهار داشت : که بنا به فرمایش امام خمینی (ره) به جای یک روز میلاد، برای جشن و سرور ، یک هفته را برای همبستگی بین مسلمانان شعیه و سنی اعلام و به عنوان هفته وحدت معرفی نمودند.

در ادامه مدیر منطقه مخابرات سیستان و بلوچستان بیان داشت : ما افتخار این را داریم که در استانی زندگی می کنیم که الگو وحدت و همبستگی در کشورعزیزمان است و ندای وحدت در گوشه گوشه شهر ما به گوش می رسد. وقتی دین ما دین اخوت و مهربانی است باید با مهربانی کنارهم باشیم تا بتوانیم بهره کافی و وافی را از این اعیاد بزرگ بدست آوریم.

مهندس رضایی اظهار داشت که : این وحدت وهمبستگی را باید در مجموعه مخابرات استان همچون گذشته داشته باشیم خصوصا امروزه با هجوم اپراتورهای مختلف با امکانات متعدد که در حال رقابت با ما هستند همچنین با همت و توانایی تک تک شما همکاران بزرگوار توانسته ایم بهترین رتبه را بابت تلفن همراه نسبت به اپراتورهای رقیب داشته باشیم.

همچنین بیان داشت: که در برنامه ره نگاشت تک تک افراد باید سفیران این برنامه ، جهت تحول در بخش های مختلف و تغییر بنیادی در فرهنگ سازمانی باشند.

همچنین توضیحی در مورد پروژه FTTH اشاره نمود و گفت : پروژه FTTH رساندن فیبر به درب منزل مشترکین عزیز با بهترین امکانات و بالاترین سرعت اینترنت می باشد و این یکی از امتیازات برتر مخابرات نسبت به اپراتورهای دیگر می باشد که هیچ اپراتور دیگری همچنین بستری را ندارد. 

نام
آدرس پست الکترونیکی  
متن نظر  

کد فوق را اینجا وارد کنید